Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie - Markantní, Exotické, Přírodní.

image

Dřevěné žaluzie regulují přirozený dopad světla do interiéru. Vkusné dřevěné žaluzie vdechnou vašemu interiéru nezaměnitelnou, útulnou a harmonickou atmosféru. Vyberte si z pestré nabídky jedinečných textur, inspirativních barev, přírodních materiálů a zdobných textilií. Dřevěné žaluzie jsou zárukou praktické funkčnosti a luxusního zpracování. Lamely těchto žaluzií jsou k dostání v následujících šířkách - 35, 50 a 68 mm. Samozřejmostí je výběr z více než 80 barevných provedení lamely. Žaluzii lze doplnit o dekorační pásek v několika barvách. Romantické, moderní, nebo klasické? Díky širokému spektru kombinací si nyní můžete navrhnout dřevěné žaluzie přesně dle vašich snů a přání. Nejen materiál, ale i ekologické zpracování dřevěných žaluzií posouvají váš interiér blíže k přírodě.

 

NÁŠ TIP! Zvolte dřěvenou žaluzii Evolution a nalezněte, tak dotyk nostalgie. Evolution je retro žaluzie s viditelným nosníkem. Tato žaluzie se dá použít s několika šířkami lamel. Žaluzie může být vybavena standardním žebříčkem, případně luxusním dekoračním páskem. Přesvěčte se sami o úchvatném provedení Evolution v jednou z našich showroomů.

 

Vybírat můžete z několika základních typů dřevěných žaluzií:

image

Dřevěné žaluzie Evolution

Dřevěné žaluzie s páskem

Dřevěné žaluzie na elektropohon

Bambusové žaluzie

 

 

 

5 důvodů proč zvolit právě dřěvené žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. Exkluzivní provedení - Evolution
3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F
4. Výběr z více než 80 barev lamel
5. Výběr z několika šířek lamel - 35, 50 a 68 mm

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.