Záclonové žaluzie Silhouette

Záclonové žaluzie Silhouette - Nadčasové, Nostalgické, Jemné.

Ilustrační fotografie žaluzií pliséZáclonové žaluzie Silhouette jsou dostupné v celé řadě rozměrů a barevných odstínů. Od měkkých barev, přes přírodní tóny až po barvy pastelové. V kombinaci s několika druhy materiálů nabízí žaluzie Silhouette řešení pro každý interiér a téměř každý rozměr okna. Dostupné, stylové a moderní doplňky dotváří celkový svěží design této modelové řady. UV ochrana, snadné ovládání a barevná sladěnost veškerých viditelných prvků jsou jako vždy samozřejmostí. Lehké jako hedvábí a elegantní jako záclony, to jsou praktické a inovativní žaluzie Silhouette. Jedinečné dekorativní odstíny umožní vpustit do prostoru zabarvené světlo v množství přesně dle vašeho přání. Vybírat můžete z cca 30 barevných odstínů a provedení látek. Žaluzie se dodává ve 3 základních šířkách lamely - 50, 75 a 100 mm. Ovládání můžete být pomocí šňůry, LiteRise® nebo pohonu.

 

NÁŠ TIP! Zvolte záclonové žaluzie Silhouette společně s elektrickým ovládáním pomocí bateriového, popřípadě klasického pohonu. Dle našich zkušeností a názorů zákazníků nepůsobí klasické manuální ovládání pomocí šňůry luxusním dojmem. Přesvědčte se sami a příjďte se podívat do naší ukázkové prodejny a prohlédněte si důkladně vzorový produkt a posuďte sami, která varianta Vám bude vyhovovat.

Vybírat můžete z několika základních typů žaluzií Silhouette:

Výběr z několika typů plisé žaluzií

Žaluzie Silhouette ovládání šňůrou

Žaluzie Silhouette LiteRise®

Žaluzie Silhouette PoweRise®

Žaluzie Silhouette na pohon


 

 

5 důvodů proč zvolit právě záclonové žaluzie Silhouette od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 3 základní barvy ochraného boxu - bez příplatku
3. Lze dodat ve 30 odstrínech
4. Výběr ze 3 šířek žaluzie - 50, 75 a 100 mm
5. Možnost osazení bateriovým pohonem - bez nutnosti přívodního napájecího kabelu 

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.