Látkové rolety Rollo

Látkové rolety Rollo - Variabilní, Moderní, Čisté

imageJestliže Vás již nebaví utírat prach z klasických horizontální žaluzií, tak jsou látkové rolety pro Vás to pravé. Látkové rolety se dají instalovat před okenní otvor na stěnu či strop. Dále můžeme rolety umístit přímo do okenního otvoru nebo na křídlo okna. Samozřejmostí je využití rolet pro stínění střešních oken zn. Velux, Roto či Fakro. Desítky provedení od nejjednoduších až po luxusní a složité najdete v naší nabídce. Vybírat můžete z více než 400 látek různých barev a vzorů. V naší kolekci tkanin naleznete transparentní, polotransparentní nebo zcela zatemňující látky. Ovládání obou typů rolet můžete být pomocí řetízku, kliky, tahem za koncový profil či elektropohonu. Elekropohon značky Somfy se zárukou 5 let může být ovládán spínačem, dálkovým vysílačem popřípadě inteligentním řízením.

 

NÁŠ TIP! Zvolte látkovou roletu ENERO s dokonalým bateriovým pohon bez nutnosti přívodu jakékoliv kabeláže. Tento typ rolety dodávají pouze 3 výrobci interiérových rolet v Evropě. Jedná se o patentovaný systém pohonu Qmotion, který pochází z Floridy (USA). Ovládání zajišťují moderní vysílače ve dvou provedeních - 1 kanálové a 6 kanálové. Další možností je řízení přes Qsync. Jedná se o nejmodernější technologii ovládanou přes mobilní zařízení disponující systémem iOS nebo Android.

Vybírat můžete z několika základních typů látkových rolet:

image

Látkové rolety Metal-look

Látkové rolety Deco

Látkové rolety do střešních oken

Látkové rolety na elektropohon

Látkové rolety ENERO

 

5 důvodů proč zvolit právě látkové rolety od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. Dokonalé provedení motoricky ovládané rolety - ENERO !!!
3. Ovládání dle vašich požadavků - řetízek, šňůra, klika, tahem za látku nebo na pohon
4. Výběr z více než 520 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.