SUN SYSTEM - Vaše pohoda, naše starost

Společnost SUN SYSTEM s.r.o. vznikla již v roce 1994, čímž se řadí mezi nejstarší a nejstabilnější firmy v oboru stínící techniky v rámci České a Slovenské republiky. Z důvodu téměř 20 letého působení na trhu zaměstnáváme pouze nejzkušenější odborníky z oboru, kteří jsou pravidelně proškolování a zaučeni v nových trendech. V roce 1999 jsme rozšířili své působení i v rámci Slovenské republiky, kde jsme založili společnost SUN SYSTEM SR s.r.o. Za velmi krátkou dobu se nám podařilo vybudovat kvalitní zázemí pro poskytování našich produktů v několika regionech na Slovensku. Specializovaný tým odborných pracovníků a pouze ty nejkvalitnější dodavatelské společnosti v našem oboru nám zajistili pevné místo na trhu se stínící a garážovou technikou. Naše společnost disponuje kvalitním vozovým a technickým zázemím a proto jsme schopni realizovat i zakázky většího rozsahu.

Nabízíme nejvíc showroomů v České a Slovenské republice!

Přijďte se podívat do našich ukázkových místnosti a vyberte si ten správný produkt pro Váš dům, byt či chatu. Naše ukázkové místnosti najdete v kontaktech na našem webu. Najdete nás ve městech Veselí nad Moravou, Břeclav, Kunovice, Skalica, Trnava, Žilina a Bratislava. Zde se můžete prohlédnout všechny námi dodávané produkty, vybrat to správné řešení pro Vás a s obchodním zástupce vytvořit přesnou cenovou nabídku.

 

Bezplatná a nezávazná návštěva našeho obchodího zástupce!

Bezplatnou a nezávaznou návštěvu obchodního zástupce si objednejte ještě DNES ! Můžete kontaktovat jednu z našich poboček nebo zdarma zavolejte na bezplatnou linku 800 150 180. V případě, že rádi píšete, neváhejte nám poslat specifikaci Vaší poptávky na naši e-mailovou adresu, odpovíme Vám obratem.

 

Jenom ověření a kvalitní dodavatelé stínící techniky!

Vybíráme pouze ověřené, dlouhodobé výrobce nejkvalitnější stínící techniky. Díky tomuto faktu Vám můžeme nabídnout nadstandardní záruky až 5 let. Mezi naše dodavatele patří: Leha, Luxaflex, GB products, Inside, Omnika, Bematech a SOMFY.