Římské rolety

Ilustrační fotografie žaluzií pliséŘímské rolety jsou velmi oblíbené. Dokáží dokonale stínit interiér a navodit pocit příjemného soukromí. Jejich hlavní výhodou však zůstává design, který je dokonale stylový a dokáže navodit pocit luxusu v každém interiéru.

Jak se liší římská roleta od ostatních rolet? Stínící tkanina se u římských rolet nenavíjí na toč, ale řasí se do rovnoměrných záhybů, které mají velmi moderní, ale zároveň nadčasový vzhled.

Samozřejmostí je, že je na trhu mnoho barev a vzorů, takže si můžete zvolit přesně takovou římskou roletu, která dokonale zapadne do interiéru vašeho domova, ale třeba i do kavárny nebo do kanceláře. Vždy bude vypadat luxusně a stylově a interiér vhodně oživí i zútulní. 

Stejně jako u běžných rolet si můžete zvolit způsob ovládání. Římské rolety můžete ovládat manuálně pomocí řetízku nebo dálkovým ovladačem, pokud je roleta vybavena motorovým pohonem.

Náš TIP! Římskou roletu vybírejte takovou, která má látku přichycenou ke konstrukci pomocí suchého zipu. V případě potřeby pak budete schopni římskou roletu snadno sejmout a vyčistit.

Výběr z několika typů plisé žaluzií

5 důvodů proč zvolit právě římské rolety od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 18 barev profilů plisé v základní ceně - bez příplatku
3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F
4. Výběr z více než 400 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.