Posuvné stěny

imageLahůdkou interiérového designu jsou určitě posuvné stěny, které jsou známé především jako japonské posuvné stěny. Tento název, samozřejmě, získaly z velké podobnosti k originálním japonským stěnám.


Široké možnosti využití

Posuvné stěny jsou oblíbené díky svému luxusnímu vzhledu, ale také pro univerzálnost použití. Najčastěji jsou používány jako stínící prvek k oknům a k proskleným plochám.

Náš TIP! Krása posuvných stěn nejlépe vynikne u velkých francouzských oken. 

Další možností využití je vizuální předělení prostoru. V domácnostech to vypadá velmi moderně a elagantně, ale tento způsob rozdělení prostoru je hojně využíván i třeba v open space office.

Poslední možností je instalovat posuvné stěny k policovým regálům nebo výklenkům v interiéru. Můžete tak jednoduše a elegantně skrýt vše, co chcete, aby bylo pohledu skryto a mít dokonale uklizený domov.

Náš TIP! Kombinace posuvné štěny a kvalitních policových regálů může vytvořit třeba krásnou skřín na všechny nezbytnosti.

Vyberte si látku a zaměřte se na transparentnost

Látky si můžete z široké nabídky vzorů i barev. Především si však ujasněte transparentnost dané látky, aby odpovídala vašim požadavkům a využití posuvné stěny ve vašem interiéru.

Náš TIP! Pokud požadujete naprosté zatemnění interiéru, nejsou pro vás posuvné stěny vhodné. I když zvolíte zatemňující látku, která vůbec není transparentní, stejně bude v systému posuvné stěny prosvítat světlo mezi jednotlivými panely. V případě, že požadujete nejvyšší zatemnění, doporučujeme zvolit jiný způsob stínění, třeba látkové nebo římské rolety.

image

5 důvodů proč zvolit právě posuvné stěny od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 18 barev profilů plisé v základní ceně - bez příplatku
3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F
4. Výběr z více než 400 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.