Žaluzie DUETTE®

Žaluzie DUETTE® - Elegantní, Integrující, Ušlechtilé

imageŽaluzie DUETTE® - dvakrát lepší účinek a to hned ve dvou ohledech. Díky vzduchovým komorám mezi pruhy plisované látky se zvyšuje jak izolační schopnost, tak i filtrace světla. Z oslnivého denního světla se rázem stane příjemné, měkké pokojové světlo. I DUETTE® jsou univerzální talent, pokud jde o trojúhelník, lichoběžník nebo jiný tvar okna, žaluzie se nezalekne žádné architektonické výzvy. Tato žaluzie se skvěle hodí i pro střešní okna a zastínění zimních zahrad. Vybírat můžete z obrovského katalogu obsahujícího 165 možných barev a vzorů od transparentní, polotransparentní, dimount (pro pracoviště s PC monitory) a blackout (zcela zatemňující látka) látky. Žaluzie DUETTE® se dá ovládat pomocí madla, šňůry, řetízku, kliky, elektropohonu nebo LiteRise®. Skvělou volbou je taktéž i možnost použití dvou různých látek - DEN / NOC. Jedná se o žaluzii se 2 látkami, které můžou být odlišné (např. transparentní a blackout). Tyto DUETTE® můžeme osadit taktéž elektropohonem na 24V od společnosti SOMFY. Řízení tohoto pohonu může být pomocí vnitřního spínače nebo dálkového ovladače. Samozřejmostí je možnost připojení různých automatik reagujících na světlo, atd. Vybírat můžete z velké řady elektropříslušenství.

 

NÁŠ TIP! Zvolte tyto žaluzie DUETTE® v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s žaluzií plisé a ovládání pomocí madel. Tato kombinace žaluzie je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní látku. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Dále nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

 

OVĚŘENO! Žaluzie DUETTE® je chytrá odpověd na stoupající ceny energií. Až o 49% menší tepelná ztráta u oken, ušetří až 12% topné energie, mnohonásobně silnější ochrana proti agresivnímu slunečnímu záření a příjemná ochrana proti slunci i zvědavým pohledům od sousedů. DUETTE® blokuje sluneční teplo. Prokazatelně chrání před agresivním slunečním zářením a snižuje absorpci tepla u oken až 78%. DUETTE® tlumí hluk v místnosti. Negativní dopady na akustiku místnosti v důsledku silnější ozvěny se často odhalí až dodatečně. Hlukově tlumící vlastnosti, které testoval a potvrdil Frauenhoferův institut, dokážou výrazně přispět k vyřešení tohoto problému. Proto se stává ideální formou interiérového zastínění pro zasedací místnosti, kanceláře, ale i obytné místnosti. Proto můžeme DUETTE® doporučit na 139% !!!

Vybírat můžete z několika základních typů žaluzií DUETTE®:

image

Žaluzie DUETTE® ovládání madlem

Žaluzie DUETTE® DEN/NOC

Žaluzie DUETTE® na elektropohon

Žaluzie DUETTE® pro atypická okna

Žaluzie DUETTE® pro zimní zahrady

Žaluzie DUETTE® pro střešní okna

5 důvodů proč zvolit právě DUETTE® žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY

2. 18 barev profilů žaluzie v základní ceně - bez příplatku

3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F

4. Výběr z více než 165 barev a vzorů látek

5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.