Produkty

Kvalitní stínění je velmi důležité pro každou domácnost. Chrání před sluncem v parných letních dnech a poskytuje pocit naprostého soukromí během celého roku.

Možností, jak kvalitně a esteticky vybavit vaše okna kvalitním stíněním, je celá řada. Na tomto portále se věnujeme roletám, mnoha typům žaluzií a posuvným stínícím stěnám. 

Najdete zde:

Originální plisované žaluzie, které jsou k dispozici v 655 barvách a vzorech tak, aby zapadly do každého interiéru. Mezi plisované žaluzie patří i velmi oblíbené žaluzie DUETTE, které jsou elegantní a poskytují velmi příjemné světlo, protože jej z části propouští, ale zároveň poskytují soukromí a stínění. 

Záclonové žaluzie, které vám pomohou zútulnit každou místnost ve vašem domově, jsou lehoučké jako záclony, ale poskytují kvalitní stínění. Opět si je můžete vybrat v mnoha kombinacích a odstínech.

Pokud máte rádi krásu jednoduchosti, můžete zvolit i klasické horizontální žaluzie v dřevěném nebo hliníkovém provedení.

Vertikální žaluzie dodají interiéru zase úplně jiný nádech a styl. Tyto žaluzie se neinstalují do oken, ale mají spíše formu elegantního závěsu. Poskytují přitom příjemné světlo, stínění v případě potřeby a soukromí pro vás ve vašem domově.

Pokud jste se rozhodli pro rolety i zde vám můžeme vyhovět. Můžete si pořídit klasické látkové rolety v mnoha barvách a vzorech nebo zvolit římskou roletu.

V nabídce máme i úžasné posuvné stěny, které působí v interiéru velmi elegantně a originálně.