Žaluzie plisé

Žaluzie plisé - Decentní, Dekorativní, Adaptabilní

image

Žaluzie plisé jsou univerzální talent, pokud jde o ochranu proti slunci a nezastaví se před žádnym tvarem okna, ať už trojúhelník, lichoběžník nebo jiný tvar okna, plisé se nezalekne žádné architektonické výzvy. Tato žaluzie se skvěle hodí i pro střešní okna a zastínění zimních zahrad. 

 

Vybírat můžete z obrovského katalogu obsahujícího 400 možných barev a vzorů od transparentní, polotransparentní, dimount (pro pracoviště s PC monitory) a blackout (zcela zatemňující látka) látky. Ovládání plisé žaluzie může být pomocí madla, šňůry, řetízku, kliky, elektropohonu nebo LiteRise® - ovládání pomocí spodního madla se samosvornou převodovkou.

 

Skvělou volbou je taktéž i možnost použití dvou různých látek - DEN / NOC. Jedná se o žaluzii plisé se 2 látkami, které můžou být odlišné (např. transparentní a dimout). Žaluzie plisé můžeme osadit taktéž elektropohonem na 24V od společnosti SOMFY. Řízení tohoto pohonu může být pomocí vnitřního spínače nebo dálkového ovladače. Samozřejmostí je možnost připojení různých automatik reagujících na světlo, atd. Vybírat můžete z velké řady elektropříslušenství.

 

NÁŠ TIP! Zvolte žaluzie plisé v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s DUETTE® a ovládání pomocí madel s typovým označením VOUTN. Tato kombinace žaluzie plisé je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě kontrastující plisé tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní, lehkou tkaninu. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Plisé nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

 

Vybírat můžete z několika základních typů žaluzií plisé:

image

Žalúzie plisé ovládáné madlom

Žalúzie plisé DEN/NOC

Žalúzie plisé na elektropohon

Žalúzie plisé pre atypicke okná

Žalúzie plisé pre zimné záhrady

Žalúzie plisé pre strešné okná

5 důvodu proč zvoli právě plisé žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 18 barev profilů v základní ceně - bez příplatku
3. 3 typy ovláddání bez příplatku - V, VOU a F
4. Výběr z více než 665 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.