Žaluzie DUETTE®

Žalúzie DUETTE® s dvomi látkami - DEN / NOC

Ilustrační fotografie žaluzií DUETTE®Zvolte si žaluzie DUETTE® v provedení DEN / NOC, popřípade v kombinaci s plisé. Tato kombinace žaluzií DUETTE® a plisé je nejpopulárnejšou a zároveň najpraktickejší. Systém, ktorý spojuje dve kontrastujúce tkaniny. Behom dňa sa budete kochať výhľadom skrz vysoko transparentnú, ľahkú tkaninu. V noci použijete druhú, nepriehladnú látku, ktorou zaistíte dostatok zatemnenia a súkromia. Tieto žalúzie ponúkajú možnosť posúvať celú žalúziu od zhora dolu, zdola nahore, alebo v kombinácií. To najlepšie z oboch svetov, prirodzené svetlo a súkromie, všetko v jednom. Ideálna volba pre kúpelne alebo do ulice umiestnených okien. Vyberať môžete z obrovského katalógu obsahujúceho 165 možných farieb a vzorov od transparentnej, polotransparentnej, dimount (pre pracoviská s PC monitormi) a blackout (úplne zatemňujúca látka) látky.

 

Viac informácií a typov o DUETTE žalúziách v sekci - Žalúzie DUETTE®

 

OVĚŘENO! Žaluzie DUETTE® je chytrá odpověd na stoupající ceny energií. Až o 49% menší tepelná ztráta u oken, ušetří až 12% topné energie, mnohonásobně silnější ochrana proti agresivnímu slunečnímu záření a příjemná ochrana proti slunci i zvědavým pohledům od sousedů. DUETTE® blokuje sluneční teplo. Prokazatelně chrání před agresivním slunečním zářením a snižuje absorpci tepla u oken až 78%. DUETTE® tlumí hluk v místnosti. Negativní dopady na akustiku místnosti v důsledku silnější ozvěny se často odhalí až dodatečně. Hlukově tlumící vlastnosti, které testoval a potvrdil Frauenhoferův institut, dokážou výrazně přispět k vyřešení tohoto problému. Proto se stává ideální formou interiérového zastínění pro zasedací místnosti, kanceláře, ale i obytné místnosti. Proto můžeme DUETTE® doporučit na 139% !!!

5 důvodů proč zvolit právě DUETTE® žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY

2. 18 barev profilů žaluzie v základní ceně - bez příplatku

3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F

4. Výběr z více než 165 barev a vzorů látek

5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.