Žaluzie DUETTE®

Žaluzie DUETTE® na elektropohon

Ilustrační fotografie žaluzií DUETTE®Žaluzie DUETTE® na elektropohon jsou skvělou variantou, pokud si chcete zpříjemnit bydlení. Díky elektropohonu se nemusíte bát, že by žaluzie nebyla zatažená, popřípadě vytažená. Ještě více komortu docílíte, pokud si žaluzie nastavíte na časovou automatiku, tak jak Vám to vyhovuje. Vybírat můžete z velké řady pohonu a elektropříslušenství, které nabízíme od společnosti SOMFY s nadstandardní 5 letou zárukou. Velká škála senzorů, jako je sluneční a tepelné čidlo Vám zpříjemní teplotu v domě. Pohon může být ovládání pomocí vnitřního spínače (tlačítka), popřípadě pomocí dálkového ovladače (vysílače). Nabízíme vlastní řadu tlačítek, či vysílačů různách provedení a barev.

 

Více informací a typů o DUETTE žaluziích v sekci - Žaluzie DUETTE®

 

NÁŠ TIP! Zvolte tyto žaluzie DUETTE® v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s žaluzií plisé a ovládání pomocí madel. Tato kombinace žaluzie je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní látku. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Dále nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

 

OVĚŘENO! Žaluzie DUETTE® je chytrá odpověd na stoupající ceny energií. Až o 49% menší tepelná ztráta u oken, ušetří až 12% topné energie, mnohonásobně silnější ochrana proti agresivnímu slunečnímu záření a příjemná ochrana proti slunci i zvědavým pohledům od sousedů. DUETTE® blokuje sluneční teplo. Prokazatelně chrání před agresivním slunečním zářením a snižuje absorpci tepla u oken až 78%. DUETTE® tlumí hluk v místnosti. Negativní dopady na akustiku místnosti v důsledku silnější ozvěny se často odhalí až dodatečně. Hlukově tlumící vlastnosti, které testoval a potvrdil Frauenhoferův institut, dokážou výrazně přispět k vyřešení tohoto problému. Proto se stává ideální formou interiérového zastínění pro zasedací místnosti, kanceláře, ale i obytné místnosti. Proto můžeme DUETTE® doporučit na 139% !!!

5 důvodů proč zvolit právě DUETTE® žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY

2. 18 barev profilů žaluzie v základní ceně - bez příplatku

3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F

4. Výběr z více než 165 barev a vzorů látek

5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.