Žaluzie DUETTE®

Žaluzie DUETTE® ovladáné madlem

Ilustrační fotografie žaluzií DUETTE®DUETTE® žaluzie ovládaná pomocí madla nebo madel je nejoblíbenějším a zároveň základním typem. Z praktického hlediska je tato varianta nejpříznivější - žádné řetízky, šňůry, a nic co by Vám zavazelo v praktickém využití žaluzie či okna. Vybírat můžete z několika variant ovládání tohoto typu. Buďto stáhování horního i dolního profilu pomocí madla nebo stahování pouze dolního profilu, kdy horní profil je fixován v horní poloze. Jedná se o základní typy - zcela bez příplatku. Díky tomu, že nabízíme standardně 18 základních barev profilů zdarma Vám vaše žaluzie dokonale sladíme s látkou, popřípadě s rámem okna. Vybírat můžete z transparentních, polotransparentních a zcela zatemňujících látek z našeho katalogum, který obsahuje 165 jedinečných látek.

 

Více informací a typů o DUETTE žaluziích v sekci - Žaluzie DUETTE®

 

NÁŠ TIP! Zvolte tyto žaluzie DUETTE® v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s žaluzií plisé a ovládání pomocí madel. Tato kombinace žaluzie je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní látku. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Dále nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

 

OVĚŘENO! Žaluzie DUETTE® je chytrá odpověd na stoupající ceny energií. Až o 49% menší tepelná ztráta u oken, ušetří až 12% topné energie, mnohonásobně silnější ochrana proti agresivnímu slunečnímu záření a příjemná ochrana proti slunci i zvědavým pohledům od sousedů. DUETTE® blokuje sluneční teplo. Prokazatelně chrání před agresivním slunečním zářením a snižuje absorpci tepla u oken až 78%. DUETTE® tlumí hluk v místnosti. Negativní dopady na akustiku místnosti v důsledku silnější ozvěny se často odhalí až dodatečně. Hlukově tlumící vlastnosti, které testoval a potvrdil Frauenhoferův institut, dokážou výrazně přispět k vyřešení tohoto problému. Proto se stává ideální formou interiérového zastínění pro zasedací místnosti, kanceláře, ale i obytné místnosti. Proto můžeme DUETTE® doporučit na 139% !!!

5 důvodů proč zvolit právě DUETTE® žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY

2. 18 barev profilů žaluzie v základní ceně - bez příplatku

3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F

4. Výběr z více než 165 barev a vzorů látek

5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.

 

Ukázka realizace

Barvy:


Pokoj: