Žaluzie plisé

Žaluzie plisé na elektropohon

Žaluzie plisé na elektropohonŽaluzie plisé na elektropohon jsou luxusní variantou, která Vám zpříjemní bydlení ve vašem domě. Nemusíte se bát, že by žaluzie nebyla zatažená, popřípadě vytažená. Nastavte si časovou automatiku, tak jak Vám to vyhovuje. Vybírat můžete z velké řady pohonu a elektropříslušenství, které nabízíme od společnosti SOMFY s nadstandardní 5 letou zárukou. Řada automatik, jako je sluneční a tepelné čidlo Vám zpříjemní teplotu v domě, či bytě. Pohon může být ovládání pomocí vnitřního spínače (tlačítka), popřípadě pomocí dálkového ovladače (vysílače).

 

Více informací a typů o plisé žaluziích v sekci - žaluzie plisé

 

NÁŠ TIP! Zvolte žaluzie plisé v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s DUETTE® a ovládání pomocí madel s typovým označením VOUTN. Tato kombinace žaluzie plisé je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě kontrastující plisé tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní, lehkou tkaninu. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Plisé nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

 

Chcete mít víc než jenom žaluzii? Vyzkoušejte naše žaluzie DUETTE®

 

5 důvodů proč zvolit právě plisé žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 18 barev profilů plisé v základní ceně - bez příplatku
3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F
4. Výběr z více než 400 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.