Žaluzie plisé

Žaluzie plisé pro zimní zahrady

Žaluzie plisé pro zimní zahradyŽaluzie plisé jsou univerzální talent, pokud jde o ochranu proti slunci i v zimních zahradách. Schopnost plisé zastínit jakýkoliv tvar okna, ať už se jedná o trojuhelník, 4-ti úhelník, 5-ti úhelník nebo lichoběžník se skvěle hodí i pro zastínění Vaší zimní zahrady. Plisé taktéž můžeme umístit do střešních oken, kdy je napínáno pomocí vodících lanek a nedochází tedy k prověšení. Díky svým izolačním vlastnostem je žaluzie plisé dobrá volba pro toto zastínění. Vybírat můžete z velké řady provedení, ať už se jedná o typ ovládání nebo typ okna. Zvolit můžete plisé ovládané pomocí šňůry, řetízku, kliky nebo pomocí pohonu.

 

Více informací a typů o plisé žaluziích v sekci - žalúzie plisé

 

NÁŠ TIP! Zvolte žaluzie plisé v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s DUETTE® a ovládání pomocí madel s typovým označením VOUTN. Tato kombinace žaluzie plisé je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě kontrastující plisé tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní, lehkou tkaninu. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Plisé nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

 

Chcete mít víc než jenom žaluzii? Vyzkoušejte naše žaluzie DUETTE®

 

5 důvodů proč zvolit právě plisé žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 18 barev profilů plisé v základní ceně - bez příplatku
3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F
4. Výběr z více než 400 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.