Žaluzie plisé

Žaluzie plisé ovladáné madlem

Žaluzie plisé ovladáné madlem

Žaluzie plisé ovládaná pomocí madla nebo madel je nejpoužívanější a nejprodávanějším typem této žaluzie. Z praktického hlediska je tato varianta nejpříznivější - žádné řetízky, šňůry, a nic co by Vám zavazelo. Vybírat můžete z několika variant ovládání tohoto typu. Buďto stáhování horního i dolního profilu pomocí madla - typ VOU nebo stahování pouze dolního profilu, kdy horní profil je fixován v horní poloze, čili nejde s ním pohybovat - typ V. Jedná se o základní typy - zcela bez příplatku. Díky tomu, že nabízíme standardně 18 základních barev profilů zcela bez příplatku Vám vaše plisé dokonale sladíme s látkou, popřípadě s rámem okna.

 

Více informcí a typů o plisé žaluziích v sekci - žalúzie plisé

 

NÁŠ TIP! Zvolte žaluzie plisé v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s DUETTE® a ovládání pomocí madel s typovým označením VOUTN. Tato kombinace žaluzie plisé je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě kontrastující plisé tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní, lehkou tkaninu. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Plisé nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

 

Chcete mít víc než jenom žaluzii? Vyzkoušejte naše žaluzie DUETTE®

 

5 důvodů proč zvolit právě plisé žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 18 barev profilů plisé v základní ceně - bez příplatku
3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F
4. Výběr z více než 400 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.