Žaluzie plisé

Žaluzie plisé pro atypická okna

Žaluzie plisé pro atypická oknaŽaluzie plisé jsou univerzální talent, pokud jde o ochranu proti slunci a nezastaví se před žádným tvarem okna, ať už trojúhelník, lichoběžník nebo jiný tvar okna, plisé se nezalekne žádné architektonické výzvy. Vybírat můžete z několika typů ovládání a stahování. Můžete vybírat z ovládání pomocí madla, šňůry, řetízku nebo elektropohonu. Tato žaluzie se skvěle hodí i pro střešní okna a zastínění zimních zahrad. Díky svým vlasnostem je plisé jedničkou v zastínění těchto atypických oken. Standardně žaluzie plisé dodáváme v 18 základních barvách profilů - zcela bez příplatku, tudíž dokonale sladíme látku nebo rám okna s profily plisé žaluzie.

 

Více informací a typů o plisé žaluziích v sekci - žaluzie plisé

 

NÁŠ TIP! Zvolte žaluzie plisé v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s DUETTE® a ovládání pomocí madel s typovým označením VOUTN. Tato kombinace žaluzie plisé je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě kontrastující plisé tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní, lehkou tkaninu. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Plisé nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

 

Chcete mít víc než jenom žaluzii? Vyzkoušejte naše žaluzie DUETTE®

 

5 důvodů proč zvolit právě plisé žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 18 barev profilů plisé v základní ceně - bez příplatku
3. 3 typy ovládání bez přípatku - V, VOU a F
4. Výběr z více než 400 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů několika látek - transparentní, polotransparentní, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlete online poptávku na naši e-mailovou adresu: poptavka@sunsystem.cz nebo nás navštivte v ukázkové prodejně ve Veselí nad Moravou, kde máme vystaveny produkty vnitřního stínění.